Všeobecne o karavanoch

image description
Ak aj Vás láka zažiť dobrodružstvo a chcete vypnúť v dnešnej uponáhľanej dobe? Karavan je pre Vás to pravé!

Každý deň zažívate niečo nové, neopakovateľné. Sami rozhodujete kam idete, ste strojcom svojho času. Spoznávate krásne zákutia krajín, nielen nalinajkovaný program delegáta.

Ak Vás už miesto Vašej dovolenky nudí, alebo Vám nepraje počasie, jednoducho naštartujete a posuniete sa o niekoľko kilometrov ďalej. Máte možnosť spoznávať každý deň nové a nové miesta, kde sa s cestovnou kanceláriou bežne nedostanete. Každé ráno sa budíte s iným, krásnym výhľadom.

V okolitých krajinách je množstvo kvalitne vybudovaných kempov, kde nájdete nielen možnosť pripojenia na elektrickú energiu, wi-fi či kvalitné a čisté sprchy, ale aj detské zábavné parky, bazény a množstvo atrakcíí.

Moderný karavan dnešnej doby vám ponúka luxus hotelovej izby – a ešte oveľa viac. Pohodlné postele, kuchynský kútik s chladničkou a mrazničkou, sprcha s teplou vodou, klimatizácia a v prípade nepriaznivého počasia aj plynové kúrenie.

Keďže máte k dispozícii veľkú garáž, môžete si so sebou zobrať bicykle, skúter, motorku, raft alebo čln a dobrodružstvo sa môže začať.

Tento typ dovolenky vyhovuje aj rodinám s deťmi. Pre ne je to ešte väčší zážitok. Určite sa oplatí vyskúšať to.Karavaning je životný štýl. Vyskúšajte ho aj Vy!